Hizmetlerimiz - Hochiki Yangın Algılama Sistemleri

Hizmetlerimiz

Proje


Yangın algılama sistemi projelerinizi tecrübeli mühendis kadromuzla teknik şartnamelerine uygun hazırlanmaktadır. Hemşire çağrı sistemleri için ister siz mimari projenizi gönderin biz projenizi hazırlayalım, isterseniz mevcut projenizi bize gönderin teknik şartnamenize uygun biz çalışalım.

Periyodik Bakım-Onarım


Kurumlarınızda yıllık periyodik olarak yapılan bakım-onarım hizmetlerini firmamız başta Hochiki yangın algılama sistemleri olmak üzere diğer markalar GST Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri,Cooper Yangın Alarm Sistemleri,Apollo Yangın Algılama Sistemleri ve diğer Adresli Yangın Algılama ve ihbar sistemleri için uzun yıllar sektörün içinde olan tecrübeli teknik kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamız tarafından hemşire çağrı sistemleri yıllık periyodik bakım onarımları yapılmaktadır.
Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri Yıllık Bakım Onarım Teknik Şartnamesi
Hemşire Çağrı Sistemleri Yıllık Bakım Onarım Şartnamesi

Arıza-Onarım


Kurumunuzda buluna Hochiki yangın algılama ve ihbar sistemlerinin Hochiki Türkiye Distribütörü olarak Hochiki yetkili servisi olarak 1 yıl servis garantili hizmet vermekteyiz.Arıza onarımlarda Hochiki yangın algılama sistemleri ürünlerinde 2 yıl garanti vermektedir.Sistemleriniz Hochiki Yangın Sistemleri Türkiye Distribütörü olarak Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bursa, Konya, Antalya, Kıbrıs, Erzurum, Van, Diyarbakır, Trabzon, Samsun, Malatya, Çorum, Nevşehir, Kocaeli, Gaziantep, Siirt, Rize, Manisa ve ülkemizi diğer şehirlerine tecrübeli teknik kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir.
Arıza Onarım Kaydı Formu

Keşif Hizmetleri


Yerinde yapılan keşifler, müşteri isteklerinin daha iyi anlaşılması ve ortak fikirler ile sonuç odaklı çalışmamızı sağlamaktadır.Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz için firmamız Türkiye'nin dört bir yanına keşif hizmeti vermektedir.
Keşif Hizmeti Talep Formu

Eğitim


Firmamız tarafından kurulan yangın algılama ve ihbar sistemleri ve hemşire çağrı sistemleri için ekibimiz tarafından kurum içerisinde yetkili kişilere sistemin önemi , alarm durumunda ve arıza durumunda yapılması gereken tüm detaylar hem yazılı hemde sözlü olarak aktarılır.