AGS Elektronik / Hizmetler

Sizin Güvenliğiniz, Bizim Teknolojimiz

Proje

Yangın algılama sistemi projelerinizi tecrübeli mühendis kadromuzla teknik şartnamelerine uygun hazırlanmaktadır. Hemşire çağrı sistemleri için ister siz mimari projenizi gönderin biz projenizi hazırlayalım, isterseniz mevcut projenizi bize gönderin teknik şartnamenize uygun biz çalışalım.

Periyodik Bakım ve Onarım

Kurumlarınızda yıllık periyodik olarak yapılan bakım-onarım hizmetlerini firmamız başta Hochiki yangın algılama sistemleri olmak üzere diğer markalar GST Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri,Cooper Yangın Alarm Sistemleri,Apollo Yangın Algılama Sistemleri ve diğer Adresli Yangın Algılama ve ihbar sistemleri için uzun yıllar sektörün içinde olan tecrübeli teknik kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamız tarafından hemşire çağrı sistemleri yıllık periyodik bakım onarımları yapılmaktadır.

Arıza ve Onarım

Kurumunuzda buluna Hochiki yangın algılama ve ihbar sistemlerinin Hochiki Türkiye Distribütörü olarak Hochiki yetkili servisi olarak 1 yıl servis garantili hizmet vermekteyiz.Arıza onarımlarda Hochiki yangın algılama sistemleri ürünlerinde 2 yıl garanti vermektedir.Sistemleriniz Hochiki Yangın Sistemleri Türkiye Distribütörü olarak Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bursa, Konya, Antalya, Kıbrıs, Erzurum, Van, Diyarbakır, Trabzon, Samsun, Malatya, Çorum, Nevşehir, Kocaeli, Gaziantep, Siirt, Rize, Manisa ve ülkemizi diğer şehirlerine tecrübeli teknik kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir.

Keşif Hizmetleri

Yerinde yapılan keşifler, müşteri isteklerinin daha iyi anlaşılması ve ortak fikirler ile sonuç odaklı çalışmamızı sağlamaktadır.Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz için firmamız Türkiye’nin dört bir yanına keşif hizmeti vermektedir.

Eğitim

Firmamız tarafından kurulan yangın algılama ve ihbar sistemleri ve hemşire çağrı sistemleri için ekibimiz tarafından kurum içerisinde yetkili kişilere sistemin önemi , alarm durumunda ve arıza durumunda yapılması gereken tüm detaylar hem yazılı hemde sözlü olarak aktarılır.