Hochiki Türkiye Resmi Distribütörü AGS Elektronik

Sizin Güvenliğiniz, Bizim Teknolojimiz

AGS Elektronik güvenlik sistemleri 2007 yılından bugüne yangın algılama ve ihbar sistemlerinde bu sektöre hizmet vermektedir. Yangın Alarm Sistemleri ile önemli projelerde yer alarak, sektörde güvenirliğini ve hizmet kalitesini ispatlamış bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin gelişmekte olan teknolojiyle birlikte her gün kendisini yenilediğini ve günümüz koşullarında insan güvenliği esasını temel alan bu sistemler yaşadığımız,çalıştığımız,alışveriş yaptığımız ve diğer bir çok alanda kullanılması gerekli olan sistemler olmuştur.

AGS Elektronik olarak temelinde insan güvenliği olan Yangın Alarm Sistemleri’nin projelendirme, montaj,test ve devreye alma aşamasına kadar, satış mühendislileri, deneyimli teknik ekibi ile koordineli çalışma içerisinde olarak iş kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmuştur.

AGS Elektronik Yangın Sistemleri sektörünün devlerinden olan HOCHIKI Yangın Algılama ve İhbar sistemleri Hochiki Türkiye Distribütörü olarak büyük bir gelişmeye imza atmıştır.

NEDEN BİZ?

Misyonumuz

Temelinde insan odaklı çalıştığımız yangın sistemleri sektöründe, mutlu personel -kaliteli iş prensibini benimseyen yapımızla; ilerleyen teknolojiyi hep yakından takip eden ve uygulayan, kendisine sürekli yenilik katan , topluma , çevreye ve değerlerimize saygılı,sektör ihtiyaçlarını doğru tespitini yapıp en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Kalite, Eğitim, Verimlilik, Müşteri ve sonuç odaklı çalışma, Problem çözme, Ekip çalışması ve yüksek performans, Müşteri memnuniyeti

Vizyonumuz

Hochiki Türkiye distribütörü olarak yeniden sektörün lideri olmak.