116 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

ACB-EW Adresli Waterproof Multi Isı Dedektörü

 1.368,52

Hochiki ACB-EW Adresli dış ortamlara uygun IP67 Koruma sınıflı, suya dayanıklı, çoklu(multi) ısı dedektörü; dış ortamda kullanılabilen ve sensörü sabitlemek için kullanılan sabitleme tabanı ile birlikte verilir. Dedektör bağlantı kabloları çevrime (loop)  su geçirmez bağlantı noktaları ile bağlanır.

ACC-E SCI Intelligent Adresli Multi Dedektör Kısa Devre İzolatörlü

 970,91

Hochiki Adresli Multi Dedektör Model ACC-EN(SCI), Hochiki ESP Analog Adresli Protokolü ile tam uyumlu bir entegre Kısa devre izolatörlü Multi Sensör olup, içinde ısı algılayıcı ve yüksek performanslı fotoelektrik duman hücresi bulunmaktadır. Yangın kararını vermede aktif olmasına izin veren ve yangın kontrol paneli üzerinden seçilebilen üç farklı modu bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte dedektör optik algılayıcı veya ısı algılayıcı veya optik-ısı algılayıcı olarak kullanılabilmektedir.

ACC-E(HFP) Intelligent Adresli Multi Sensor

 864,62

Hochiki Adresli Multi Dedektör Model ACC-E(HFP), Hochiki ESP Analog Adresli Protokolü ile tam uyumlu bir Multi Sensörü olup, içinde ısı algılayıcı ve yüksek performanslı fotoelektrik duman hücresi bulunmaktadır. Yangın kararını vermede aktif olmasına izin veren ve yangın kontrol paneli üzerinden seçilebilen üç farklı modu bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte dedektör optik algılayıcı veya ısı algılayıcı veya optik-ısı algılayıcı olarak kullanılabilmektedir.

ACC-EN/SIL Adresli Multi Sensör SIL Onaylı

 1.174,50

Hochiki SIL Onaylı Adresli Multi dedektörünün yangın kararını vermede aktif olmasına izin veren ve Kontrol Paneli üzerinden seçilebilen üç modu bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte dedektör optik algılayıcı veya ısı algılayıcı veya optik-ısı algılayıcı olarak kullanılabilmektedir.

ACC-ENM Marine Multi Sensör

 1.174,50

Hochiki ACC-ENM model marine onaylı  optik duman sensörü ve ısı sensörü içerir. Yangın algılamasında; sadece optik duman dedektörü ya da sadece ısı dedektörü ya da her ikisinin rol aldığı üç mod kontrol  panelinden seçilebilen Hochiki multi sensörüdür.

Alev Dedektörü DRD-E

 5.184,56

Hochiki model DRD-E, iç mekânlardaki yangın riskini tespit etmek için dizayn edilmiş bir alev (flame) dedektörüdür. Herhangi bir konvansiyonel CDX sınıfı soket ile uyumludur. Flame(alev)  Dedektör, 90° tepe açısına ve 25 m yüksekliğe sahip bir koninin algılama alanına sahiptir. Alev dedektörü kullanım yerleri havacılık alanında kullanılan yakıtlar(gaz yağı), bütan, tanecikli malzemeler, kağıt, doğalgaz ve petrolün yanmasından oluşan alevlerin tespiti için idealdir. Patlamaya dayanıklı ve kendinden özgüvenlikli bir modeli mevcuttur.

ALN-E(HFP) Intelligent Adresli Optik Duman Dedektörü

 555,94

Hochiki adresli optik duman dedektörü ALK-E ve ALG-E eski kodlu ürünlerimiz yerine yeni tasarımı ile ALN-E olarak üretilen, Hochiki ESP protokolü ile tam uyumlu bir adresli optik duman dedektörüdür. Hochiki’nin en yeni yüksek performanslı ve yanlış alarmlara karşı hassas algılama hücresine ve kendinden kalibrasyonlu bir yapıya sahiptir.

ALN-EN/SIL Adresli Optik Duman Dedektörü SIL Onaylı

 641,09

Hochiki SIL onaylı Adresli Optik Duman Dedektörü SIL onaylı sensör hücresi temizlik için kolayca değiştirilebilmekte, ortam ışığını uzak tutan ve hücreye duman girmesini sağlayan gelişmiş eşsiz bir perdeleme tasarımını kullanmaktadır.

ALN-ENM Analog Adresli Marine Optik Duman Dedektörü

 753,75

Hochiki ALN-ENM model adresli marine onaylı optik duman dedektörü benzersiz yüksek performanslı hücre tasarımı ile dedektörün eşik seviyesinin arttırılmasına olanak tanır, bu sayede sinyal kalitesi yükselir ve yanlış alarm oluşmasını engellenir.

ATJ-E SCI Intelligent Adresli Multi Isı Dedektör Kısa Devre İzolatörlü

 8.006,01

Hochiki adresli izolatörlü ısı dedektörü Model ATJ-EN(SCI), Hochiki ESP Analog Adresli Protokolü    ile tam uyumlu bir Multi (Isı ve sıcaklık artış ) kısa devre izolatörlü dedektörüdür.

Adresli Hochiki izolatörlü ısı dedektörü model ATJ-E(HFP) dedektörü yangın kararını vermede aktif olmasına izin veren ve Yangın Kontrol Paneli üzerinden seçilebilen iki farklı ısı algılayıcısı ile hem sabit sıcaklık tespiti, hem de ısı artış hızı ölçümü yaparak yangın durumuna karar vermektedir.

ATJ-E(HFP) Intelligent Adresli Multi Isı Dedektörü

 555,94

Hochiki adresli ısı dedektörü Model ATJ-E(HFP), Hochiki ESP Analog Adresli Protokolü ile tam uyumlu bir Multi (Isı ve sıcaklık artış ) dedektörüdür.

Adresli Hochiki ısı dedektörü model ATJ-E(HFP) dedektörü yangın kararını vermede aktif olmasına izin veren ve Yangın Kontrol Paneli üzerinden seçilebilen iki farklı ısı algılayıcısı ile hem sabit sıcaklık tespiti, hem de ısı artış hızı ölçümü yaparak yangın durumuna karar vermektedir.

ATJ-EN/SIL Adresli Multi Isı Dedektörü SIL Onaylı

 641,09

Hochiki SIL Onaylı Multi Isı Dedektörü yangın kararını vermede aktif olmasına izin veren ve kontrol paneli üzerinden seçilebilen iki farklı ısı algılayıcısı ile hem sabit sıcaklık tespiti, hem de ısı artış hızı ölçümü yaparak yangın durumuna karar vermektedir.

ATJ-ENM Analog Adresli Marine Multi Isı Dedektörü

 644,08

Hochiki ATJ-ENM model marine onaylı multi ısı dedektörü sabit sıcaklık sensörü ve sıcaklık artış hızı sensörü içerir .Yangın algılamasında; sadece sabit sıcaklık sensörü ya da sadece sıcaklık artış hızı sensörü ya da her ikisinin rol alabildiği üç mod kontrol panelinden seçilebilen Hochiki kombine ısı dedektörüdür.

BANSHEE EXCEL IP66 Konvansiyonel Elektronik Siren

 1.345,99

Hochiki Banshee excel IP66 dış ortamlarda kullanım için tasarlanmış yüksek ses kalitesine sahip bir elektronik sirendir. Sirenin arkasında bulunan basit DIL switchleri ile ünitenin standart tonları ve ses seviyeleri değiştirilebilir.

BANSHEE EXCEL Konvansiyonel elektronik siren

 797,62

Hochiki Banshee excel bina içi bölgeler için tasarlanmış yüksek ses kalitesine sahip bir elektronik sirendir. Sirenin arkasında bulunan basit DIL switchleri ile ünitenin standart tonları ve ses seviyeleri değiştirilebilir.