FIRElink Hava Örneklemeli Sistemler

Yüksek Hassasiyetli Hava Örnekleme Sistemi

 Firelink yüksek hassasiyetli hava örneklemeli dedektörleri LPCB tarafından EN54-20: 2006 Sınıf A, B ve C Sınıflarına göre onaylanmıştır.

Hochiki’nin yüksek donanım teknolojisine sahip yeni yangın algılama ve alarm cihazları ve geliştirilmiş yeni yazılımıyla L@titude model yangın algılama paneli ile güçlü, gelişmiş, kolay kullanım ve gösterim sağlayan benzersiz bir yangın kontrol panelidir.

Hava Örnekleme Algılama Sistemi

Ortamdan, özel tasarlanmış boru altyapısı ile emişi sağlanan havanın hava örnekleme dedektörü tarafından sürekli analizi yapılarak yangın durumuna yüksek hassasiyette karar vermesi durumudur. Hava örnekleme dedektörü hassasiyeti normal dedektöre göre 200 kat daha fazla hassastır.

Yanlış Alarm Önlemi

Yüksek hassasiyette algılama yapılmasından kaynaklı yanlış alarm riski çok yüksektir. Hochiki Firelink hava örneklemeli dedektörlerin üstün analiz yeteneği sayesinde toz ayrımcılığı yapılarak en aza indirgenir.

İdeal Kullanım Alanları

Hochiki Firelink hava örneklemeli sistemimiz çok çeşitli ortamlara uygulanabilir. Sistem, küçük ve çok geniş alanlara uygulanabilir şekilde tasarlanabilir. Genel olarak tercih edilen kullanım yerleri, Temiz odalar, Server odaları, Veri merkezleri, Bilgisayar odaları, Cezaevleri, Hayvan muhafaza alanları, Büyük depolama tesisleri, Soğuk hava depoları başlıcalarıdır.