Güvenlik Sistemleri

CCTV – Kamera Güvenlik Sistemleri

AGS Elektronik olarak kamera güvenlik sistemlerinde siz kullanıcıların istekleri doğrultusunda kullanım alanına göre oluşturulan projelendirme, altyapının oluşturulması, uygun kameraların seçimi, kurulum sonrası 7/24 teknik ve satış sonrası desteğini sağlamaktadır.

Kamera Güvenlik Sistemlerinin Önemi!

Günümüz koşullarında kameralar hayatımızın güvenlik noktasında olmazsa olmazları. Kamera sistemleri ile çevre güvenliği, bina güvenliği, fabrika güvenliği gibi birçok alanda güvenliğimizi ve caydırıcılığı sağlamak mümkündür.

Kamera sistemlerinde kullanılacak kamera, kayıt cihazı gibi ürünlerin seçimi tamamen kullanım alanına göre tercih edilmelidir.

CCTV sistemlerde altyapı çok önemlidir, iyi bir altyapı ile kullanılacak kamera ve kayıt cihazı sizin kaliteli ve yüksek çözünürlükte görüntü taşımanızı ve kayıt almanızı sağlar.

AHD Kamera Sistemi

Analog HD kamera sistemleri koaksiyel kablo üzerinden video sinyallerini AHD-DVR kayıt cihazına aktarmasıyla çalışmaktadır. Kablo altyapısında bakır kablo olması durumunda görüntüdeki parazitlerin oluşması engellenecektir. Bu sistemlerde görüntü izlemeyi internet erişimi sayesinde farklı bir noktadan bilgisayar veya cep telefonundan kayıt izleme veya canlı izleme yapma imkanınız vardır. AHD Kameralar daha çok kamera sayısının az olduğu veya maliyetin daha az istendiği durumlarda küçük ve orta ölçekli hastane, okul, otel, mağaza, fabrika gibi noktalarda tercih edebilirisiniz.

IP Kamera Sistemleri

IP Kamera sistemler küçük yapılardan tutun en büyük binalarda ve alanlarda kullanılabilen yüksek çözünürlükte görüntü aktarımıyla

AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Güvenlik Sistemleri
NVR/DVR Kayıt Cihazları
Video Analiz Çözümleri
PTZ Kamera Ürünleri

Geçiş Sistemleri

  Ags Elektronik olarak kamu kuruluşları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, site, fabrika gibi noktalarda profesyonel Access Kontrol sistemleri ile ihtiyacınıza göre bina giriş ve çıkışlarında kartlı geçiş sistemleri ve turnikeler, yetkilendirilmiş noktalarda parmak izi veya yüz tanıma sistemi ile özel alanlarınızın giriş çıkışlarının kontrolü, fabrika veya işyerleri için personel takip sistemleri, site ve bina otoparkları için araç plaka tanıma sistemleri ile size birçok çözüm imkânını yetkili ve eğitim sertifikalarına sahip deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir.

Resmi kamu kuruluşları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri gibi giriş ve çıkışların yoğun ve güvenliğin çok fazla önem arz ettiği noktalarda metal kapı dedektörü, x-ray cihazları, AGS Elektronik tarafından tedarik, montaj ve devreye alma hizmetleri ile satış sonrası 7/24 desteği ile kullanıcılara profesyonel çözümler sunar.

Kartlı Geçiş Sistemleri                                                 Turnike Sistemleri                                 Metal Kapı Dedektörü

Parmak İzi Tanıma sistemi                                         Personel Takip Sistemleri

Yüz tanıma sistemi                                                      Araç Plaka Tanıma Sistemleri