SCI Dedektör

Hochiki ESP protokolü ile tamamen uyumlu kısa devre izolatörlü; adresli duman dedektörü, adresli ısı dedektörü ve adresli multi sensör; standart dedektörlerimizin üstün özellikleriyle tamamen aynı, ek olarak sadece entegre bir kısa devre izolatöre sahip.

Hochiki SCI izolatörlü dedektörlerde led durum göstergesi yeşil yandığında haberleşme ve çalışma normal, sarı yandığında dedektör izole edilmiş, kırmızı yandığında ise alarm durumundadır.

Hochiki Adresli kısa devre izolatörlü dedektörler LPCB tarafından EN 54 ilgili kısımları için onaylanmıştır.

Hochiki SCI dedektörler ayrıca VDS onayına sahiptir.

Hochiki ürün kalitesi ile, yüksek performans ve güvenirliği uzun yıllar yangın sisteminizi kullanmanızı sağlar. Sizi olası yangın ihtimallerine karşı en hızlı algılama ile bilgilendirir.

Neden Kısa devre izolatörlü dedektör tercih edilmeli?

Sistem güvenirliği için, olası bir acil durumda dedektörlerin çalışması büyük önem arz eder.  Kısa devre izolatörlü dedektör, hat üzerinde oluşan kısa devre veya açık devre arızalarından etkilenmemesi ve kendini izole etmesi durumudur. Dedektör kendini izole ettiğinde yangın algılama paneline arıza veya hata olarak bilgi düşer. Bu durumda ise hızlı müdahale ve arıza giderimi ile sistem normale döndürülmelidir.